KURUMSAL

1998 tarihinde kurulan SİM D.T.M. San. Ve Tic. Ltd. Şti., inşaat ve dayanıklı tüketim malzemeleri üretim ve pazarlanma konularında faaliyet göstermektedir. İstanbul İkitelli Organize Sanayide 5.000 m2'lik kapalı bir alanda konumlandırılmıştır.

Son derece gelişmiş teknoloji ürünü makine parkıyla üretim yapan tesisimiz; istikrarlı yatırım ve büyümeyle yumuşak klozet kapağı sektöründe 6.000.000 adete yakın kapasitesiyle sektörünün liderlerinden ve Dünya zirvesindeki en iyi klozet kapağı üreticilerinden biri haline gelmiştir. İnşaat malzemeleri alanında "SOFTY" ve "RONA" tescilli markalarıyla, melamin klozet kapağı, poli propilen ve poli sitren klozet kapakları, polyester klozet kapağı, küvet ve düş teknesi sifonları, lavabo, eviye ve yer sifonları, gömme rezervuar, tuvalet rezervuar takımları, rezervuar iç takımları, her türlü vitrifiye ürünleri yedek parçalarının üretimi yapılmaktadır.

Tüm Dünya'da yirminin üzerinde private label" ürünü bulunan SİM, üretim kapasitesinin %70'inden fazlasını ihraç etmektedir. SİM ulusal ve uluslararası deneyimi, esnek ve yüksek üretim kapasitesi, kalite belgeleriyle onaylanmış yüksek ürün kalitesi, sürekli yenilenen zengin ürün portföyü, müşteri odaklı yüksek servis kalitesiyle kısa zamanda sektörünün parlayan yıldızı olmuştur.

"GRANİTO FERRO" markasıyla seramik sektöründe de faaliyet gösteren SİM, Avrupa ve Uzakdoğu'dan ithal ettiği en son teknoloji ürünü nano parlak porselen karo, sırlı porselen karo, seramik ve porselen yer ve duvar karoları, porselen seramik ve cam mozaik ile doğal granit ürünlerinin ithalatı ve ihracatını da yapmaktadır.

Türkiye ve Avrupa'da faaliyet gösteren birçok ulusal ve uluslararası şirketler, zincir mağazalar, zincir yapı marketler, seçkin projelere hizmet eden SİM, birikim ve uzmanlığını tasarım, ürün geliştirme, üretim, üretim tesisi ve servis kalitesine yansıtıp müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak fark yaratmaktadır.

* Ticaret Sicil Numarası :411037

 * Ticaret Unvan:SİM DAYANIKLI TüKETİM MAMüLLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* İşletmenin Merkez Adresi:ATATüRK MH.3.SK NO:75 AYDINLAR AP. İKİTELLİ KüçüKçEKMECE/ İSTANBUL

* Limited şirketlerde müdürlerin adları ve soyadları: ERTAN TOPALOĞLU

 * Taahhüt edilen ve ödenen sermaye miktarı:100.000,00 TL.


Adres :Atatürk Mahallesi 3. Sokak No:75 İkitelli / İSTANBUL / TüRKİYE
Telefon :
+ 90 212 472 45 72 Fax : + 90 212 472 45 70
e-mail :
info@simdtm.com
Konveyör Bant